Hasan Gökkaya, Maltepe Belediye Başkanlığı´na aday adaylığını açıkladı
Maltepe Belediye Başkan Vekili Hasan Gökkaya, Maltepe Belediye Başkanlığı´na aday adaylığını açıkladı. Gökkaya, “Maltepe Belediye Başkanı olmak istiyorum. Bu amaçla onurlu bir yola çıktım” dedi.
Tarih: 15.11.2018 12:35:52

Maltepe Belediye Başkan Vekili Hasan Gökkaya, Maltepe´yi yönetmeye talip oldu. Maltepe Kıl Çadır´da bir basın toplantısı düzenleyen Gökkaya, vaatlerini açıkladı. 47 yıldır Maltepe´de yaşadığını söyleyen Gökkaya, “Partimizin, halkımızın, hemşerilerimizin ve komşularımızın örnek bir belediyecilik modeli olarak Maltepe Belediyesini gururla anlatmaları sağlamak istiyorum” diye konuştu.

Hasan Gökkaya´nın açıklamasının satırbaşları şu şekilde:

"ÇAĞDAŞ BELEDİYECİLİK HİZMETİ VERECEĞİM"

 “Maltepe Bizim Yaşadığımız Yerimiz… Ailemiz ve Dostlarımızın bulunduğu, Hayatımızın Geçtiği Yerimiz…  Maltepe Bizim Evimiz… Maltepe Belediyesi Bizim Belediyemiz… Bütçesi ile Personeli ve İmkanları Bizim Siyaseten Namusumuz… Maltepe Belediyesi Bizim Yüzakımız… Maltepe Belediyesinin tüm kaynaklarını kamuya hizmet edecek şekilde yeniden yapılandırmak ve yüzyılımıza yakışan çağdaş belediyecilik hizmeti vermek istiyorum.”

"SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYE HALİNE GETİRECEĞİM"

“Maltepe Belediyesinde Oluşturacağımız 5 Yıllık Yönetim ile; Partimizin, Halkımızın, Hemşerilerimizin ve Komşularımızın örnek bir belediyecilik modeli olarak Maltepe Belediyesini gururla anlatmaları sağlamak istiyorum. Maltepe Belediyesini kısa bir zamanda; kendi binasında hizmet veren, borçsuz, mülkleri ve büyük ölçekte hizmet birimleri olan örnek Sosyal Demokrat Belediye haline getireceğim. Benim Belediyecilik Anlayışım; Sosyal Demokrat Belediyecilik Misyonu ile Kalıcı, Çağdaş ve Bilimsel çözümler üreten bir Belediyeciliktir. Maltepe Bizim Sevdamız.”

“HİÇBİR BELEDİYE MÜLKÜNÜ SATMAYACAĞIM"

Maltepe Halkına söz veriyorum: Hizmet Dönemi içeresinde Maltepe Belediyesinin tüm borcunu ödeyerek, Maltepe Belediyesini BORÇSUZ, MALİ, İDARİ ve SİYASİ olarak İYİ YÖNETİLEN bir belediye haline getireceğim. Başkanlığım süresince hiçbir Belediye Mülkünü satmayacağım.  Maltepe´de yoğun bölgelerden başlayarak mahallelerin ihtiyaç duyduğu mekanları, hizmet alanlarını ve hizmet birimlerini vatandaşlarımızın yürüme mesafesinde çözmek için yeni arsa ve binaları Maltepe Belediyesine kazandıracağım.”

"PROJELERDE KAMU YARARI GÖZETECEĞİM"

Maltepe Belediyesinde yapılacak tüm projelerde kamu yararını gözeteceğim. Yapılan tüm işler Belediye Meclisi, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları, Halk ve diğer kurumlar ile şeffaf ve katılımcı bir şekilde paylaşacağım. Her Belediye Meclisinde, Belediye´de yapılan tüm imar ve planlama tadilatları hakkında Meclis üyelerine ve halkımıza bilgi verecek ve onların takdirini almayan hiçbir projenin Belediyemizden geçmesine izin vermeyeceğim.

“İHALELERLE İLGİLİ BİLGİLERİ HALKLA PAYLAŞACAĞIM”

“Her meclis toplantısında Maltepe Belediyesinde gerçekleşen ihalelerin isimlerini, yaklaşık maliyetlerini, ihalenin kaç liraya verildiğini ve kimin aldığını tek tek okuyarak halkla paylaşacağım. Maltepe Belediyesinde yapılan kiralamalar ile protokollerin tamamını gerçekleştiği tarihteki Belediye Meclis toplantısında açıklayacağım.  Her Belediye Meclis Toplantısında o aya ait olan belediye borç miktarını halkla paylaşacağım.”

“İCRA MEKANİZMALARININ İŞLETİLMESİNİ SAĞLAYACAĞIM"

“Belediye Meclisini katılımcı anlayışla, bir danışma ve karar merkezi olarak görecek ve yerel demokrasinin olmazsa olmaz bir kurumu olarak yasal ve demokratik tüm icra mekanizmalarının işletilmesini sağlayacağım.  Maltepe Belediyesi Ana Hizmet Binasını Belediye imkanları ile açık ihale yaparak 24 ay içersin de Maltepe Halkının hizmetine sunacağım.”

“BİTİRİLEMEYEN PROJELERİ 2 YIL İÇİNDE KULLANIMA AÇACAĞIM"

“Maltepe Belediyesince başlanan ancak çeşitli nedenlerle başlanamayan, bitirilmeyen tüm projeleri 2 yıl içersin halkın kullanımına açacağım. Maltepe İlçesi geneline yayılan çeşitli isimlerde farklı binalarda hizmet veren sosyal hizmet birimlerinin tamamına yönelik olarak yeniden bir yapılanma gerçekleştireceğim. Maltepe´de ihtiyaç duyulan tüm sosyal belediyecilik hizmet birimlerinde aynı kalite ve amaç içinde çalışan dinamik bir kadro ile etkin bir belediyecilik yapılmasını sağlayacağım.”

“İlçe genelinde dağılmış ve farklı müdürlüklerce yönetilen tüm hizmet birimleri tek bir çatı altında etkin hizmet birimleri haline getirilecektir. Sosyal Belediyecilik Merkezlerinin 3. şahıslar tarafından işletilmesine, yönetilmesine ve ticarete konu yapılması ortadan kaldıracağım. Çocuklara, Gençlere, Kadınlara, Yaşlılarımıza, Hemşerilerimize ve Engellilerimize yönelik projeler sivil toplum kuruluşlarının katılımları ile şekillendirilecek ve bu merkezlerde gerçekleştirilecektir.”

“PARSEL BAZLI DEĞİL ADA BAZLI DÖNÜŞÜM OLACAK"

“Maltepe´de yaşanan imar ve planlama sorunları ile kaçak yapılaşmalar, riskli yapılar ve ihtiyacı karşılamayan yapılaşmalara karşın emlak, imar, planlama ve riskli yapı birimleri bünyesinde oluşturulacak kentsel dönüşüm-tasarım merkezimizde parsel bazlı değil ada bazlı sosyal donatılarını sağlamış çağdaş dönüşüm projeleri oluşturulmasını sağlayacağım.”

“LİYAKATİ ESAS ALACAĞIM”

“Belediye Şirketlerindeki tüm hizmet dışı personelin görevine son verecek ve liyakat sahibi ve proje yönetebilecek, üretebilecek teknik personel ile analiz, etüt, tasarım, finansman ve uygulama kabiliyeti geliştirilmiş bir yapı ile Belediye Başkanlığımız kontrolünde uygulama süreçlerine geçilmesini sağlayacağım.”

“KÜLTÜREL DEĞERLERİ KORUYACAĞIM”

“Belediyemizin hizmet alanı kapsamında bulunan mahallerde, kültürel ilişkilerin geliştirilmesi ve kültürel değerlerin korunması konusunda gerekli çalışmalar gerçekleştirilecek bu çalışmalara üniversitelerin, kamu kurulu niteliğindeki meslek kuruluşlarının, sendikaların, sivil toplum kuruluşları ve uzman kişilerin katılımını sağlanacaktır.”

“ÇEŞİTLİ SPOR DALLARINDA KURS VE ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEĞİM"

“Mesleki ve beceri kursları ile çeşitli spor dallarında kurs ve etkinlikler düzenlenecek, kültür ve tabiat varlıkları ile tarihi dokunun kent/ ilçe tarihi bakımından önem taşıyan mekanlar korunmasını sağlayacağım. Maltepe halkına yönelik sağlık, eğitim, spor, çevre, sosyal hizmet ve yardım, kütüphane, hizmetleriyle yaşlılara, kadınlara ve çocuklara, özürlülere yoksul ve düşkünlere yönelik hizmetlerin yapılmasında ilçede dayanışma ve katılımı sağlamada, hizmetlerde etkinlik ve verimliliği arttırmak amacıyla gönüllü kişilerin katılımına yönelik programlar gerçekleştireceğim.”

"BORÇSUZ BİR BELEDİYE HALİNE GETİRECEĞİM"

“Maltepe Belediyesini Başkanlığım Döneminde; Kendi Binasında hizmet veren, borçsuz, mülkleri ve büyük ölçekte hizmet birimleri olan şeffaf ve katılımcılık ilkeleriyle; mali, idari ve siyasi olarak iyi yönetilen, örnek ve gurur duyulan Sosyal Demokrat Belediye haline getireceğime söz veriyorum.”

HASAN GÖKKAYA KİMDİR?

1966 yılında Erzincan´da doğdum. 47 yıldır İstanbul, Maltepe´de ikamet etmekteyim.

Üniversite tahsilim devam etmekte olup Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme Bölümü son sınıf öğrencisiyim.

Evli ve 2 çocuk babasıyım. Eşim Matematik Öğretmenidir.

1995 yılında Aile Şirketimiz olan Gökkaya Boya ve İnşaat Sanayi Tic. Ltd. şirketinin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıyım ve bu görevim devam etmektedir.

Maltepe Spor ve Gülsuyu Spor Kulübünde futbol oynadım ve bu iki spor kulübünün tüm kadrolarında görev aldıktan sonra her iki Spor Kulübünün As Başkanlıklarını da yaptım.

2007 yılı Genel Seçimlerinde 1.Bölge Milletvekilliği Aday Adaylığı, 2009 yılı Yerel Seçimlerinde Sayın Genel Başkanımız talimatı ile Sultanbeyli İlçesinde 1.sıra Belediye Meclis Üyesi adayı oldum ve Sultanbeyli SKM Başkanlığı yaptım.

2014 yılından beri Maltepe Belediyesinde Meclis Üyesi olarak görev yapmaktayım.

Belediye Çalışmaların her aşamasında etkin görev aldım. Belediyemizin sivil toplum kuruluşları temsilciliklerinde bulundum, birçok belediye projesinin gerçekleştirilmesinde aktif görev aldım. Meclis Üyeliği görevimin yanında Belediye Başkan Vekilliği ve Belediye Meclis Başkanlığı görevlerinde bulunuyorum.

Maltepe´de, İBB ve diğer yatırımcı kuruluşların yaptığı ve kent suçu kapsamında sayılabilecek yaklaşık 20 projeye karşı şahsi olarak hukuk mücadelesinde bulundum. Maltepe´de şehircilik ilkelerine ve kamu yararına aykırı olan 14 projenin hukuk yoluyla iptalini sağladım.

Bu konularda yapmış olduğum mücadelem devam etmektedir.

Tüm siyasi yaşamım içinde ekip çalışmasına inanarak, ortak değerlerin oluşturulmasına hizmet edecek bir anlayışla çalıştım. İnandığım değerler, Maltepe´ye olan saygım, Maltepe´ye daha iyi hizmet aşkı ile çıktığım bu yolda aynı düşünce ve inançla Maltepeliler ile ortak akıl ile oluşturulmuş bilimsel, çağdaş ve uzun süreli çözümler üreten bir yönetim anlayışıyla hizmet edeceğimize söz veriyorum.

 

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Ali Kılıç belediye çalışanlarıyla buluştu
Ali Kılıç belediye çalışanlarıyla buluştu
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, seçim çalışmalarına, personeliyle birlikte start verdi. Kılıç, Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi´nde büyük bir coşkuyla karşılandı.
Gökhan Yüksel: Kartal´daki CHP iktidarını devam ettireceğiz
Gökhan Yüksel: Kartal´daki CHP iktidarını devam ettireceğiz
CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, partisinin Kartal İlçe Başkanlığı´nı ziyaret etti. Partililerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Yüksel, Kartal´daki CHP iktidarını devam ettireceklerini söyledi.
CHP´nin Kartal adayı Gökhan Yüksel kimdir?
CHP´nin Kartal adayı Gökhan Yüksel kimdir?
CHP´nin Kartal adayı Gökhan Yüksel kimdir?
Behram Kaçar: Mecliste spor camiası temsil edilsin
Behram Kaçar: Mecliste spor camiası temsil edilsin
"Mecliste spor camiası temsil edilsin"
Maltepe´de tapu zamanı: 40 yıl sonra tapularına kavuştular
Maltepe´de tapu zamanı: 40 yıl sonra tapularına kavuştular
Maltepe´nin Gülsuyu, Gülensu ve Başıbüyük mahallelerinde 40 yıldır çözüme kavuşturulmayı bekleyen imar planları tamamlandı ve askıya çıkartıldı. Planların askıdan indirilmesinin ardından vatandaşlara tapuları dağıtılacak. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Dört hafta sonra size yeni bir nüfus cüzdanı vereceğiz. O da evinizin nüfus cüzdanı olacak. Tıpkı kimliğiniz gibi onurla cebinizde taşıyacağınız bir tapunuz olacak. Hepinize şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Ahmet Baykan: Çok ciddi projelerle geliyoruz
Ahmet Baykan: Çok ciddi projelerle geliyoruz
Ahmet Baykan: Çok ciddi projelerle geliyoruz
Başkan Kılıç´tan iddialara tokat gibi yanıt!
Başkan Kılıç´tan iddialara tokat gibi yanıt!
Maltepe CHP İlçe örgütünü ziyaret eden Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, ziyaret sonrası Maltepe Meydanı´nda toplanan binlerce kişiye hitap etti. Başkan Kılıç, hakkında çıkan iddialarla ilgili olarak, “Yukarıda Allah şahit, yediğimiz her lokma helal olarak boğazımızdan geçmiştir, yetimin hakkını yemedik, yemeyeceğiz. Buradan haykırıyorum, onlarla yargıda hesaplaşacağız” dedi.
Murat Mıcık Maltepe´den Meclis Üyesi aday adayı oldu
Murat Mıcık Maltepe´den Meclis Üyesi aday adayı oldu
Murat Mıcık Maltepe´den Meclis Üyesi aday adayı oldu
Ali Kılıç´a karşı birleştiler!
Ali Kılıç´a karşı birleştiler!
Maltepe´de 15 belediye başkan aday adayından 13´ü Belediye Başkanı Ali Kılıç´a karşı birleşti. CHP Maltepe İlçe Başkanı Engin Özkan´ı ziyaret eden 13 aday adayının Genel Merkez´e ‘Ya bizden birini aday gösterirsin ya da kazan kaldırırız´ mesajı vereceği ileri sürüldü.
Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Somun: CHP´yi kimse dışarıdan dizayn edemez
Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Somun: CHP´yi kimse dışarıdan dizayn edemez
Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Lütfü Somun, CHP İçerisinde Maltepe Belediye Başkan aday adaylığı süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Somun, “Siyasi Yarış, demokrasilerde var olan güzel bir olgudur, bu demokratik yarış CHP içinde de olacaktır. Ancak Yarış Sonunda, CHP geleneğine yakışır bir şekilde düzeyli olarak sürdürdüğümüz aday adaylığı mücadelemizin sonunda, adayımız kim olursa olsun omuz omuza olacağız ve olmak zorundayız” dedi.
Avukat Şuayip İçli, ‘Maltepe için ben de varım´ dedi
Avukat Şuayip İçli, ‘Maltepe için ben de varım´ dedi
Avukat Şuayip İçli, ‘Maltepe için ben de varım´ dedi
Zeynettin Aydın Maltepe Belediye Başkan aday adayı oldu
Zeynettin Aydın Maltepe Belediye Başkan aday adayı oldu
İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Başkanı Zeynettin Aydın, AK Parti´den Maltepe Belediye Başkanlığı´na aday adayı oldu. Girne Mahallesi Kapalı Spor Kompleksinde coşkulu bir kalabalık önünde aday adaylığını açıklayan Aydın, “Gelecek nesillere, refah seviyesi yüksek bir ülke bırakmak için, ekibimiz ile çalışmaya talibiz” dedi.
Maltepe Cumhuriyet Parkı´na görkemli açılış
Maltepe Cumhuriyet Parkı´na görkemli açılış
Maltepe Cumhuriyet Parkı´na görkemli açılış
Maltepe´de ‘Cumhuriyet´ coşkusu
Maltepe´de ‘Cumhuriyet´ coşkusu
Maltepe´de ‘Cumhuriyet´ coşkusu
Maltepe´de Cumhuriyet Bayramı coşkusu
Maltepe´de Cumhuriyet Bayramı coşkusu
Maltepe´de Cumhuriyet Bayramı coşkusu
Maltepe Belediyesi ´Halkkartlı´ sayısını neden gizliyor?
Maltepe Belediyesi ´Halkkartlı´ sayısını neden gizliyor?
Maltepe Belediye Meclisi´nin Ekim ayı toplantılarına AK Partili meclis üyelerinin soru önergeleri damga vurdu. Başkan Ali Kılıç, özellikle Halkkart verilen kişi sayısı sorusunda sinirlerine hakim olmadı. AK Partililerin ´Kaç kişiye Halkkart verildi´ şeklindeki önergesine Belediye tarafından verilen cevapta sayı belirtilmemesi soru işaretlerine neden oldu.
Maltepe´de 40 yıllık kader Ali Kılıç´la değişti
Maltepe´de 40 yıllık kader Ali Kılıç´la değişti
40 yıldır çözüm bekleyen Gülsuyu, Gülensu ve Başıbüyük mahallelerinin imar planları, Ali Kılıç´ın Maltepe Belediye Başkanlığı´na seçilmesiyle birlikte, 4.5 yıl içerisinde mahalle halkının lehine sonuçlandı. 1/1000´lik planların da onaylanmasının ardından son aşamaya gelinen süreçte Maltepe Belediyesi, mahalle halkına tapularını dağıtmaya hazırlanıyor.
Maltepe´de tapu zamanı
Maltepe´de tapu zamanı
İstanbul Maltepe´de, Gülsuyu, Gülensu ve Başıbüyük mahallelerinin 40 yıldır çözüm bekleyen imar planları İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi´nde oy birliğiyle kabul edildi. 1/1000 ölçekli planların kabul edilmesiyle, tapu önündeki son viraj da aşıldı. Belediye Başkanı Ali Kılıç, planda emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Plan, tüm Maltepelilere hayırlı olsun” dedi.
Maltepe´de 30 Ağustos Zafer Bayramı  coşkuyla kutlandı
Maltepe´de 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı
Maltepe´de 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı
Haberimiz Cumhurbaşkanı´nın gündemindeydi
Haberimiz Cumhurbaşkanı´nın gündemindeydi
Haberimiz Cumhurbaşkanı´nın gündemindeydi
Maltepe Belediye Meclisi´nde ´Hasan Hayri Şengül´ gerginliği
Maltepe Belediye Meclisi´nde ´Hasan Hayri Şengül´ gerginliği
Maltepe Belediye Meclisi, Başkan Ali Kılıç´ın başkanlığında Haziran ayının ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda belediyenin gündemleri ve AKP´li meclis üyelerinin soru önergeleri oybirliğiyle başkanlık makamına havale edildi. Toplantıda ‘terör´ suçundan 10 yıl hapis cezası alan eski Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hayri Şengül´ün gündeme getirilmesinin ardından AKP ve CHP´li üyeler arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
Maltepe Belediyesi personeli Ali Beyaz Hakk´a yürüdü
Maltepe Belediyesi personeli Ali Beyaz Hakk´a yürüdü
Maltepe Belediyesi personeli Ali Beyaz Hakk´a yürüdü
Maltepe Belediyesi Faaliyet Raporu kabul edildi
Maltepe Belediyesi Faaliyet Raporu kabul edildi
Maltepe Belediyesi´nin 2017 Faaliyet Raporları, bugün yapılan meclis toplantısında oy çokluğuyla kabul edildi. Rapora AK Partili meclis üyeleri ret oyu verdi. Toplantıda iki parti meclis üyeleri arasında sert tartışmalar yaşandı.
Maltepe Türkiye´nin en iyi ilk 10´unda
Maltepe Türkiye´nin en iyi ilk 10´unda
İnsani Gelişme Vakfı (İNGEV) tarafından hazırlanan, “İnsani Gelişme Endeksi” raporuna göre Maltepe Belediyesi, 18 basamak birden yükselerek, 10´uncu sıraya yerleşti. Son 4 yıl içerisinde eğitim, sağlık, sosyal yaşam, çevre, altyapı ve ulaşım gibi belli başlı alanlarda hızla bir yükseliş sürecine giren belediyenin ilk 10´da yer almasına ilişkin açıklama yapan Başkan Ali Kılıç, “Emeği geçen bütün arkadaşlarıma, Maltepe Belediye Meclisi ile Maltepe halkına teşekkür ederim” dedi.
Kartal Belediyesi´nden ´park´ haberine açıklama
Kartal Belediyesi´nden ´park´ haberine açıklama
Kartal Belediyesi´nden ´park´ haberine açıklama
Maltepe´de tarihi gün: 3 mahallenin planları kabul edildi
Maltepe´de tarihi gün: 3 mahallenin planları kabul edildi
Maltepe Başıbüyük, Gülsuyu ve Gülensu mahallelerinin, 1/1000´lik planları ilçe meclisinde oy birliğiyle onaylanarak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi´ne gönderildi. İBB´de onaylandıktan sonra hayata geçecek planlarla birlikte, tapuların ve kentsel dönüşümün önündeki son viraj da aşılmış olacak. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Plan hayırlara vesile olsun” dedi.
Maltepe Belediyesi´nden ´Bağdat Caddesi´ açıklaması
Maltepe Belediyesi´nden ´Bağdat Caddesi´ açıklaması
Maltepe Belediyesi´nden ´Bağdat Caddesi´ açıklaması
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç: Şimdi sıra bizde!
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç: Şimdi sıra bizde!
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç: Şimdi sıra bizde!
Maltepe´deki kentsel dönüşümde tapuya bir adım kaldı
Maltepe´deki kentsel dönüşümde tapuya bir adım kaldı
Başıbüyük, Gülsuyu ve Gülensu mahallelerinin daha önce kabul edilen 1/5000´lik planları üzerindeki itirazlar İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi´nde oy birliğiyle karara bağlandı. Alınan bu kararla, tapuların dağıtılmasının önünü açacak 1/1000´lik planlar için Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç´ın talimatıyla hummalı bir çalışma başlatıldı.
Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı yeniden Yunus Erdel
Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı yeniden Yunus Erdel
Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası´nın Olağan Kongresi yapıldı. Üç adayın yarıştığı seçimi mevcut başkan Yunus Erdel 409 oyla kazandı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
15.07.2018
15.07.2018
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ